Sklep internetowy korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

To jest serwis internetowy, którego właścicielem i administratorem jest:


FHU PRO-DENT Jacek Kuźniar
37-123 Handzlówka 5a
NIP 815-115-94-87 REGON 690462967

Bank Spółdzielczy w Łańcucie
07 9177 0008 2001 0008 5850 0002Firma Handlowo Usługowa PRO-DENT działa od 1997 roku. Prowadzi szeroką działalność związaną z branżą medyczną w zakresie handlu, usług i produkcji. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, kompetencji i elastyczności pracowników naszej firmy, możemy zaproponować Klientom szeroki asortyment typowego, znanego na rynku sprzętu na bardzo dogodnych warunkach handlowych. Ponadto oferujemy duży wybór praktycznych akcesoriów przydatnych w opiece nad pacjentem oraz wiele ciekawych i oryginalnych artykułów paramedycznych, które poprawiają komfort życia osoby chorej jak i znacząco ułatwiają pracę opiekunów.

Nasz oferta skierowana jest tak do klienta profesjonalnie zajmującego się ochroną zdrowia jak gabinety lekarskie, zakłady opieki zdrowotnej itp. jak i do odbiorcy detalicznego czy ubezpieczonego korzystającego ze świadczeń refundowanych przez NFZ.

FHU PRO-DENT to nie tylko szeroki wybór materiałów medycznych i sprzętu medycznego (jednorazowego, specjalistycznego, rehabilitacyjnego, ortopedycznego), nasza oferta to również dobra cena, fachowa obsługa i sprawdzone marki:


Hurtownia Artykułów medycznych i OpatrunkowychInternetowy sklep medyczny i zielarskiSieć detalicznych sklepów firmowychZakład Krawiecki


Zapraszamy do współpracy.

Aerochamber, inhalator