inhalator-dla-dzieci-i-doroslych

Najlepsze inhalatory dostępne na rynku – ranking producentów

Poniższy ranking inhalatorów jest zestawieniem kilku produktów, wyróżniających się jakością oraz efektywnością pracy. Ranking obejmuje inhalatory dedykowane dla całej rodziny. Są to zatem urządzenia, z którego korzystać mogą zarówno osoby dorosłe jak i dzieci.

Inhalator Flaem 4neb

Pierwsze miejsce w rankingu zajmuje inhalator marki Flaem. Jest on dedykowany zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym. Bez wątpienia jest jednym z najlepszych inhalatorów, Jakie są obecnie dostępne na rynku. Inhalator flaem to urządzenie umożliwiające uzyskanie regulowanej cząsteczki i to z wykorzystaniem aż 4 trybów pracy. Inhalator ten cechuje również bardzo cicha praca, osiągająca 55 decybeli Jest to szczególnie istotne podczas inhalacji dzieci. Natomiast mocny, wbudowany silnik umożliwia ciągłą pracę. Zestaw zawiera również ustnik, nebulizator rf9, maskę dla dorosłych i dzieci Soft Touch oraz przewód powietrzny. Urządzenie posiada także długi okres gwarancji. Wadą może być jedynie stosunkowo wysoka cena, która jest jednak odzwierciedleniem wysokiej jakości produktu.

Inhalator Novama Familino Pro

Na drugim miejscu uplasował się inhalator marki Novama Familino Pro. To również urządzenie, które posiada regulację cząstek, jednak tylko w dwóch trybach. Główną zaletą tego typu inhalatora jest bardzo mocny i wytrzymały silnik tłokowy. Tym samym gwarantuje on długą oraz bezawaryjną pracę. Producent umożliwia także dożywotnią gwarancję po rejestracji na stronie. Dlatego inhalator z pewnością może służyć bardzo wiele lat. Szczególnie cenne są natomiast specjalistyczne maseczki przeznaczone dla dzieci i dorosłych. Posiadają zawór antydyskryminacyjny. Dzięki niemu ogranicza się straty leku, przez co urządzenie jest jeszcze bardzo ekonomiczne. Zestaw zawiera również irygator do płukania zatok i nosa. Inhalator wyróżnia się także niskim poziomem hałasu sięgający 54 decybele. Niestety jego cena jest stosunkowo wysoka.

Inhalator MED2000

Inhalator MED2000 uplasował się na trzeciej pozycji w rankingu. Jest to inhalator dostępny na rynku już od kilku lat. Model umożliwia zmianę cząsteczki, za pomocą zestawu inhalacyjnego Andy Med. Inhalator zawiera trzy końcówki do generowania różnej wielkości cząstek. Model umożliwia także zmianę tempa nebulizacji, co uzależnione jest od wyboru zastosowanej końcówki. Inhalator MED2000 podobnie jak poprzednie inhalatory zawiera trwały silnik, dzięki temu inhalacja prowadzona jest na najwyższym poziomie. Dużą zaletą urządzenia jest kolei łatwość i prostota obsługi. Gwarancja produktu obejmuje 3 lata. Model posiada doskonałe parametry techniczne, jednak nie zawiera specjalistycznych maseczek, jak to było w przypadku Novama.

Inhalator Medel Family Plus

Medel Family Plus to dobrej jakości inhalator posiadający niezmienną wielkość cząstek. Jest to optymalna wielkość, sprawdzająca się w przypadku dolnych dróg oddechowych. Jednak urządzenie może być wykorzystywane także na górne i środkowe drogi oddechowe. Jednak wchłanialność leków na tym odcinku może być nieco gorsza. Jednak inhalator posiada szereg zalet, między innymi doskonałą konstrukcję podwójnych zaworów, które ograniczają straty leków podczas inhalacji. Zestaw zawiera także maski Soft Touch które idealnie przybierają do twarzy. Tryb pracy przerywa się co 30 minut.

Leave A Comment